Ośrodek Wypoczynkowy
Zieleniec 113
57-340 Duszniki Zdrój
tel. +48 604-607-454
tel. +48 664-084-598
"Zbójnicka Chata"
ZAPRASZAMY
Kontakt
Ośrodek Wypoczynkowy
"Zbójnicka Chata"
Zieleniec 113
57-340 Duszniki Zdrój

Telefon
kom. +48 604-607-454
kom. +48 664-084-598

e-mail
 
Park Rozrywki
ul. Słoneczna 2a, 57-350 Kudowa-Zdrój
tel. 669-160-098, 510-527-034
http://www.parkrozrywki.net.pl
kontakt@parkrozrywki.net.pl
Logo Park Rozrywki

 
Nasz cel: dawać radości innym oraz 100% profesjonalizmu.

Miła i fachowa obsługa z naszej strony zagwarantuje pełne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom zabawy oraz niewątpliwie przyczyni się do sukcesu zaplanowanej przez Państwa imprezy.

Posiadamy wiele wspaniałych urządzeń poprawiających kondycję i poczucie humoru nie tylko dla najmłodszych. W naszym Parku Rozrywki jest Park Linowy, żyroskop, ZORBING i wiele innych atrakcji z których korzystają za równo dzieci jak i dorośli. Organizujemy wiele imprez okolicznościowych, tematycznych i uczestniczy w piknikach, festynach, koncertach, zawodach sportowych.

Oferujemy wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych
 • Zorbing - nadmuchana kula
 • Park Linowy
 • Euro-Bungee
 • żyroskop - tester pilotów
 • gokarty, kule wodne
 • nadmuchiwane zjeżdżalnie
 • trampoliny, skaczące buty
 • zabawy z klaunem
 • gry i zabawy z animatorem
 • zabawy integracyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych
 • makijaż twarzy na dziecięce uroczystości

Zapraszamy również firmy na imprezy integracyjne - jest to doskonałe rozwiązanie na lepsze poznanie się pracowników.

Wszystkie urządzenia z Parku Rozrywki zawozimy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różne imprezy okolicznościowe: festyny, dożynki, dni miast, koncerty, wydarzenia sportowe, pikniki i na imprezy integracyjne dla firm.

Dla grup zorganizowanych (minimum 10 osobowych) oferujemy wycieczki piesze, spacery z kijami nordic, zabawę przy udziale urządzeń z Parku Rozrywki. Wycieczki organizujemy w: Kudowie-Zdrój, Zieleńcu, Lewinie Kłodzkim, Dusznikach-Zdrój, Szczytnej.

Park Linowy w Parku Rozrywki (ul. Słoneczna, Kudowa-Zdrój) czynny jest codziennie. Dla grup cena do negocjacji. Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do sprawdzenia swoich sił na rozciągniętych pomiędzy drzewami mostach, siatkach oraz innych przeszkodach zawieszonych na wysokości od 7 do 10 metrów. To doświadczenie dostarczy niesamowitych wrażeń każdemu, kto spróbuje swoich możliwości. Przejście 150 metrowej trasy zakańcza zjazd "prawdziwego komandosa".

Zorbing - dmuchana kula
To hit w naszej ofercie zimowej i letniej. Z reguły uczestnicy imprezy po raz pierwszy w życiu mają okazję zabawy w Zorbingu i jest to dla nich zawsze emocjonujące przeżycie. Kula jest niezwykle widowiskowa, ma 3,5 metra średnicy i nieziemski wygląd. Świetnie nadaje się do zabaw na płaskim terenie - gry zręcznościowe, lub na płytkich akwenach wodnych - w obu przypadkach uczestnicy zabawy bawią się wewnątrz urządzenia.

Giroscop - Żyroskop - tester pilotów
To bardzo popularne i ciekawe urządzenie o wysokości 3,5 metra. Są to 3 obręcze, które obracają się we wszystkie strony w środku których znajduje się fotel pilota do którego wchodzi bawiąca się osoba. Obroty we wszystkie kierunki nie powodują kręcenia się w głowie - ciekawe przeżycie, którym delektują się piloci w chmurach. Polecane dla młodzieży i dorosłych. Przetestuj swoją odwagę podniebnych lotów!

Siedziba firmy Park Rozrywki mieści się na Ziemi Kłodzkiej, ale jej działanie nie ogranicza się tylko do rynku lokalnego. Firma działa na terenie całego kraju.
Wyświetl większą mapę
Ten obiekt należy do następujących kategorii:
- Centra rozrywki
- Rekreacja
- Rozrywka